Usługi informatyczne

Poniżej przedstawiamy Państwu nasz zakres usług informatycznych

Administracja sieci

Zarządzanie siecią komputerową oraz zapewnienie bezawaryjnej pracy sprzętu w sieci. Konfiguracja urządzeń, systemów sieciowych oraz zarządzanie adresacją sieci.

Cennik usług

Sprzęt komputerowy

Zarządzanie sprzętem komputerowym oraz zapewnienie bezawaryjnej pracy sprzętu. Konfiguracja, instalacja i reinstalacja systemów oraz diagnozowanie i naprawianie sprzętu.

Cennik usług

Wirtualizacja

Umożliwia wykorzystanie istniejących zasobów sprzętowych, pozwala uruchomić wiele systemów operacyjnych na tej samej platformie sprzętowej przy maksymalnej wydajności.

Cennik usług

Odzyskiwanie danych

W trakcie weryfikacji staramy się ocenić sytuację czy jest możliwość przywrócenia danych z logicznych uszkodzeń. Uszkodzenia logiczne polegają na naruszeniu integralności struktury spowodowane atakami wirusów, przerwami w dopływie prądu elektrycznego, skokami napięcia lub błędami w oprogramowaniu

Cennik usług

e-Pomoc

Jest to zdalną pomoc którą często dzielimy na kilka poziomów obsługi. Pierwszy poziom udzielamy odpowiedzi na najczęściej zadawane, proste pytania. Klient jest przekazywany do kolejnych, bardziej zaawansowanych poziomów w razie nie możliwości rozwiązania problemu na danym poziomie.

Cennik usług

Kopie bezpieczeństwa

Mechanizm kopii bezpieczeństwa spotykany jest najczęściej w środowiskach serwerowych, gdzie regularne i automatyczne tworzenie kopii ważnych danych jest podstawowym mechanizmem ochrony tych danych. Dane, które mają służyć do odtworzenia oryginalnych danych w przypadku ich utraty lub uszkodzenia.

Cennik usług